Kelmų frezavimas

Tai efektyvus kelmų naikinimo būdas, turintis geriausią kainos, laiko ir kokybės santykį Lietuvoje.

Išpjovus medžius visada lieka kelmai, kurie tampa dar vienu rūpesčiu.Viena iš išeičių yra kelmų frezavimas.Vieno proceso metu Jūs gaunate pilnai paruoštą sėjai ar tolimesniam tvarkymui sklypą.Išfrezuoti 1 hektaro plotą vidutiniškai užtrunka 1 darbo dieną.

Kodėl frezavimas geriau už rovimą?

Egzistuoja du dažniausiai taikomi kelmų naikinimo būdai – tai frezavimas ir rovimas. Kelmų rovimas bei iškasimas yra varginantis ir daug laiko reikalaujantis procesas.Kadangi lieka daug duobių,išrautų kelmų ir žemę reikia papildomai tvarkyti.

Kaip vyksta kelmų frezavimas?

Traktorius su gale pritvirtinta specialia freza lėtai važiuoja virš kelmų ir juos sumala. Faktinis frezavimo gylis yra 20 centimetrų. Kelmai ir šaknynas susmulkinami į mažas skiedras ir įterpiama į dirvą. Po šių darbų paliekamas lygus gruntas ir jau po poros savaičių galima sodinti arba sėti norimas kultūras. Toks kelmų naikinimas šiuo metu yra efektyviausias ir moderniausias.

Kokiuose Lietuvos regionuose atliekama kelmų frezavimo paslauga?

Sklypų tvarkymas: Švenčionių r., Šalčininkų r., Vilniaus r., Varėnos r., Alytaus r., Prienų r., Kauno r., Ukmergės r., Kėdainių r., Molėtų r., Jonavos r., Trakų r., Širvintų r., Utenos r., Zarasų r., Ignalios r., Panevėžio r., Rokiškio r., Kupiškio r., Anykščių r., Elektrėnų r., Kaišiadorių r., Kita.

Dar neapsisprendėte, reikia konsultacijos

SUSISIEKITE SU MUMIS

Sklypų tvarkymas

Nemokamas krūmų kirtimas

Kontaktai

© 2024, Krūmas

jŪSŲ ŽINUTĖ IŠSIŲSTA