Apleistų žemės sklypų sutvarkymas

DĖMESIO !!!

nuo 1 hektaro smarkiai apaugusius sklypus nupjauname, išvežame, primokame ar sufrezuojame kelmus NEMOKAMAI

Dažnai pasitaiko, kad seniai nenaudojomose apleistuose sklypuose išsikeroja milžiniški krūmų laukai, kurie gadina bendrą aplinkos vaizdą. Daugelis mano, kad norint sutvarkyti tokią aplinką, reikia investuoti nemažai pinigų ar turėti specialią techniką.

Šioje situacijoje pinigus galite pamiršti! Iš neprižiūrėto sklypo mes sukursime akiai patrauklią aplinką! Taigi, turėsite dvigubą naudą – švarią aplinką, kuri bus sutvarkyta papildomai į tai neivestuojant.

Apleistų sklypų tvarkymas, kas tai?

Apleistų sklypų tvarkymas yra paslauga, kai sutvarkomi: krūmynais, pušelėmis ir kitais medeliais apaugę žemės sklypai. Mes išpjauname sklype augančius menkaverčius medelius, juos išvežame kelmus sufrezuojame.

Apleistų sklypų tvarkymo paslaugų kainos?

Apleistų sklypų tvarkymo paslauga iki vieno hektaro įkainiai yra preliminarūs.Virš vieno hektaro mes dažniausiai atliekame nemokamai.

Kas gresia netvarkant apleistų sklypų?

Netvarkant apleisto sklypo – pagrindinė sankcija yra piniginė bauda. Niekam nerekomenduojame laukti, kol savivaldybė priskaičiuos baudą už apleistą žemės sklypą. Vos tik gausite baudą už nesutvarkytą sklypą – jūs būsite priversti ne tik sumokėti pačią baudą, tačiau dar ir susitvarkyti savo apleistą sklypą.

Kokiuose Lietuvos regionuose atliekama apleistų sklypų tvarkymo paslauga?

Sklypų tvarkymas: Švenčionių r., Šalčininkų r., Vilniaus r., Varėnos r., Alytaus r., Prienų r., Kauno r., Ukmergės r., Kėdainių r., Molėtų r., Jonavos r., Trakų r., Širvintų r., Utenos r., Zarasų r., Ignalios r., Panevėžio r., Rokiškio r., Kupiškio r., Anykščių r., Elektrėnų r., Kaišiadorių r., Kita.

Dar neapsisprendėte, reikia konsultacijos

SUSISIEKITE SU MUMIS

Sklypų tvarkymas

Nemokamas krūmų kirtimas

Kontaktai

© 2024, Krūmas

jŪSŲ ŽINUTĖ IŠSIŲSTA